О нас

Публикации

Контакты

Адреса для листування:
Київ-02002, а/с 332

Телефон:
+38 (044) 353-61-16

Електронна пошта:
sovetnik.antiraider@gmail.com

Общая информация

Інформація про лідерів організації

В серпні 2016 року на зборах організації головою ВГО "Антирейдер" було обрано Дімскова Вячеслава Амірановича.

 

 

Коротка біографічна довідка

Дімсков Вячеслав Аміранович народився 27 лютого 1985 року в м. Києві, громадянин України, освіта не закінчена вища.
    Протягом 1991-2001 років займався у дитячій юнацькій школі ”Сокіл”, кандидат у майстри спорту з хокею.
    У 2002 році закінчив середню загальноосвітню школу №1.
    У 2002 вступив до Вищого навчального закладу -  ”Міжрегіональної Академії Управління Персоналом” на факультет ”Фінансове та Банківське право”.
    Протягом 2002-2005 років перебував на посаді голови Київської області Всеукраїнської громадської організації ”Асоціація Трудових Об’єднань Молоді України”.
    У 2005 році очолив Дніпровську районну в місті Києві штаб Виборчого блоку ”Держава-Трудовий союз”.
    У 2006 році балатувався до Дніпровської районної в місті Києві ради.
    
У 2006-2010 роках очолював Дарницьку районну в місті Києві організацію Всеукраїнської громадської організації ”Загальновоїнська спілка України”
    У 2006 - 2010 роках обіймв посаду помічника-консультанта  ряду Народних депутатів України


Розмова з Вячеславом Дімсковим.

На сьогодні питання рейдерства стоїть гостро, власники підприємств, що стикаються з цією проблемою не завжди можуть знайти адекватну та швидку відповідь рейдерським діям. Ми спроможні вирішувати проблему рейдерства цивілізованим шляхом. Незважаючи на те, що ця проблема здається катастрофічною - існують цивілізовані способи її вирішення. Приреченість підприємств у цьому випадку – це лише уявна перепона в мисленні власників, яку необхідно подолати.

В зв’язку з правовими проблемами українського суспільства, коли суди, державні органи сприяють рейдерським діям – боротьба з рейдерством може відбуватися лише в взаємодії з ЗМІ, юристами та громадськістю.
 

Для чого така організація?

— Рейдери становлять серйозну загрозу для економіки країни, здійснюючи напади на працюючі підприємства. Вони не гребують брудними грошима, приносячи в жертву стабільність підприємства, робочі місця, а іноді, і саме підприємство. Використовуючи незаконні методи, такі як корпоративний шантаж та силове захоплення підприємства, прикриваючись „липовими” рішеннями судів, рейдери домагаються захоплення підприємства з метою подальшого його перепродажу або продажу землі на якій воно знаходиться, тим самим наносячи непоправних збитків суспільству та державі.

Чому ви виступаєте проти рейдерства?

— Україна знаходиться на шляху інтеграції до світового співтовариства. Найближчим часом – це вступ до ВТО, в подальшому можливий вступ до ЄС. Таким чином питання формування високих норм ведення бізнесу та корпоративної відповідальності суб’єктів бізнесових відносин стоїть особливо гостро. Дії рейдерів наносять шкоду іміджу України на міжнародній арені, відлякують потенційних іноземних інвесторів, стають на заваді інтеграційним процесам та перешкоджають нормальному розвитку вітчизняного підприємництва.

Враховуючи причини через які з’являється рейдерство – корумповані суди, зацікавлені чиновники та недосконале законодавство, організація поширює свою діяльність не лише на самі випадки рейдерства, але й займається його профілактикою.

Чому така організація потрібна саме зараз?

– На слуху громадськості слова: рейдер, рейдерське захоплення, недружне поглинання підприємств. Останнім часом кількість рейдерських захоплень набула загрозливих масштабів і постійно зростає. Об’єктами рейдерів стають як суб‘єкти малого та середнього, так і великого бізнесу. Причому в перших двох випадках захоплення проходять десятками і сотнями не дістаючи широкого розголошення. У випадку з великим бізнесом ситуація не набагато краща. Жертвами стають як стратегічні державні підприємства, так і приватні кампанії. Епідемія рейдерства охопила Україну, про це ми тільки і чуємо в ЗМІ, але реально ніхто не діє, щоб зупинити це явище.

Досі громадськість не робила реальних кроків в цьому напрямку. Ця організація буде першою! Вона зможе легко співпрацювати з постраждалими, таким чином створюючи інформаційні приводи. „Антирейдер” з‘явиться на гребні загальної інформаційної хвилі просто задовольнивши потребу суспільства в такій організації.В грудні 2010 заступником голови громадскої організації "Антирейдер" було обрано людину з досвідом та цілеспрямованістю - Сметаненка А.О.

Сметаненко Андрій Олександрович народився 30 травня 1981 в місті Києві. Отримав вищу освіту, закінчив Національний Технічний Університет України «КПІ» за спеціальністю інженер приладобудівник оптико-електронно лазерної техніки.

2007 – 2009 – Керівник департаменту Міжнародного благодійного фонду «Фундація юридичних клінік України». Керівник 6 проектів за напрямками: сприяння доброчесності; захист прав громадян та представлення інтересів; протидія корупції; активізація громадськості; правова та виборча просвіта

2008 – Менеджер з організації міжнародної конференції «Корупція і ЗМІ» на замовлення Ради Європи.

2007 – 2008 – організатор  семінарів «Сприяння доброчесності. Регіональний досвід». Поширення досвіду протидії корупції в України.
З квітня 2010 року член Ради з питань антикорупційної політики при Урядовому Уповноваженому Кабінету Міністрів України.
Одружений. Виховує доньку