О нас

Публикации

Контакты

Адреса для листування:
Київ-02002, а/с 332

Телефон:
+38 (044) 353-61-16

Електронна пошта:
sovetnik.antiraider@gmail.com

Публикации

17 ноября 2009

Голову Київської облспоживспілки Пака В.П. звинуватили в рейдерстві

Голові громадського об ’ єднання «Анти-рейдер»
Сироткіну М.В.

Шановний Михайле Володимировичу!

Звертається до Вас з клопотанням Хуторний Андрій Олексійович – лікар, приватний підприємець, житель смт. Іванків, Київської області, проживаючий за адресою вул. Толочина 54 кв. 35.

В листопаді 2005 року я придбав у Іванківської районної спілки споживчого товариства частину нежилих приміщень магазину "Універсам" за адресою смт. Іванків, вул. Проскури, 14, а в липні 2006 року приміщення колишнього кондитерського цеху за адресою смт. Іванків, вул. Київська, 3, виконавши всі умови договорів купівлі-продажу. В нежилих приміщеннях магазину "Універсам" протягом 2007-2008 років зробив капітальний ремонт з переобладнанням його під приміщення аптеки та медичної практики.

В червні 2008 року, після смерті голови правління Іванківської РССТ Сіножацького М.Г., Іванківську РССТ очолив Шевчук А.М. в минулому заступник голови Київської облспоживспілки Пака В.П.

В червні 2008 року на позачерговій конференції Іванківської РССТ було прийнято рішення про скасування всіх договорів купівлі-продажу об’єктів між Іванківською РССТ і приватними підприємцями району, які укладалися на протязі 2003-2008 років. Загалом скасовано 77 дозволів по договорам купівлі-продажу майна.

В січні 2009 року Київська облспоживспілка подала позовну заяву до Іванківського районного суду про скасування договорів купівлі-продажу частини нежилих приміщень магазину "Універсам" та приміщення кондитерського цеху між Іванківською РССТ та Хуторним А.О. Мотивація позову – при укладанні договорів купівлі-продажу порушено інтереси Київської облспоживспілки. Іванківський районний суд не задовольнив позов Київської облспоживспілки.

Київська облспоживспілка подала апеляційну скаргу до Київського апеляційного суду, який в жовтні 2009 року своїм рішенням скасував договори купівлі-продажу вищевказаних приміщень.

На момент укладання договорів купівлі-продажу право власності на вищезгадане майно належало лише Іванківській РССТ.

Згідно рішення суду повертається сума, сплачена за об’єкти в гривнях по цінам на нерухомість станом на 2005 рік, не враховується сума затрачена на проведення ремонту.

Після винесення такого рішення була подана касаційна скарга в Верховний суд України, де справа знаходиться на розгляді.

Під час слухання справи в Київському апеляційному суді здійснювався тиск на суддів, які займалися розглядом справи, з боку голови Київської облспоживспілки Пака В.П. з метою вирішення справи на свою користь – визнання недійсним договорів купівлі-продажу.

Я являюся першим приватним підприємцем, на якого здійснена рейдерська атака з боку Київської облспоживспілки.

В такий спосіб через судову гілку влади здійснюється відпрацювання рейдерської схеми відбирання майна в інших 75 підприємців, які уклали договори купівлі-продажу з Іванківською РССТ.

Малий та середній бізнес Іванківського району не в змозі протистояти потужному рейдерському тиску з боку Київської облспоживспілки в особі Пака В.П.
Прошу допомогти мені в контролі об’єктивного розгляду касаційної скарги у Верховному суді України, в захисті мого майна, мого права на приватну власність та майна 75 підприємців Іванківського району від рейдерських посягань Київської облспоживспілки в особі Пака В.П.

У випадку Вашої згоди приймати участі в моїй справі готовий надати копії всіх документів.

16.11.09                                                   З  повагою  А. Хуторний