О нас

Публикации

Контакты

Адреса для листування:
Київ-02002, а/с 332

Телефон:
+38 (044) 353-61-16

Електронна пошта:
sovetnik.antiraider@gmail.com

Публикации

1 февраля 2010

Депутат Денис Костржевський бореться проти мешканців будинку

ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ ЛІКВІДОВУВАТИМЕ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ЙОГО БІЗНЕСУ

02 лютого депутат Київради Денис Костржевський намагатиметься через суд ліквідувати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Голосіївська фортеця».

У своїй позовній заяві депутат стверджує, що «рішення ухвалені на установчих зборах про створення об’єднання та затвердження його статуту є незаконними, оскільки були прийняті з суттєвими порушеннями вимог чинного законодавства, які неможна усунути».

В свою чергу, представники об’єднання наголошують на тому, що справжнім мотивом позову депутата Костржевського є прагнення якомога довше утримувати у фінансовому рабстві понад 400 родин, що мешкають у будинку, та завершити незаконний розпродаж поверхів допоміжних приміщень.

«Голосіївці» зазначають, що компанією депутата ТОВ «Міськжитлобуд», яка звела будинок, було утворено та безапеляційно нав’язано мешканцям приватний ЖЕК, що впродовж більш ніж півтора роки стягував з них оплату за обслуговування будинку та прибудинкової території по незаконно завищеним в понад 4 рази тарифам та надавав при цьому послуги низької якості.

За словами мешканців будинку порушення вдалося зупинити лише після спільної перевірки Державної інспекції з контролю за цінами в м. Києві та Прокуратури, за результатами якої активісти ініціативної групи по створенню ОСББ домоглися перерахунку всіх платежів, а компанії пана Костржевського недоотримали з мешканців понад 2 запланованих млн. грн.

Для того щоб здійснювати самостійне господарювання, захистити свій життєвий простір та упередити незаконний розпродаж допоміжних приміщень, попри значні перешкоди, що чинилися компаніями Костржевського, в будинку було утворено об’єднання співвласників. Однак, оскільки це надало мешканцям можливість відмовитися від послуг компаній депутата, Костржевський вирішив ліквідувати ОСББ через суд, - зазначають вони.

Справа розглядатиметься у Голосіївському районному суді міста Києва. Суддя – Антонова Н.В.

Початок засідання: 10.30.

Адреса: вул. Полковника Потєхіна 14-а, тел. канцелярії (044) 259-71-27


* * *

Контактний телефон: 067 328 72 46