О нас

Публикации

Контакты

Адреса для листування:
Київ-02002, а/с 332

Телефон:
+38 (044) 353-61-16

Електронна пошта:
sovetnik.antiraider@gmail.com

Мониторинговая деятельность

Які передбачаються напрямки діяльності організації?

– Експертиза тих чи інших випадків корпоративних конфліктів на предмет рейдерства.
– Експертиза тих чи інших випадків на достовірність – адже рейдери інтенсивно використовують ЗМІ для впливу на громадську думку, з метою розповсюдження неправдивої інформації та введення в оману громадськості.
– Інформування громадськості, органів влади та підприємницьке середовище про ті чи інші фактори як рейдерства, так і його причини – корупція судів і т.д.
– Надання консультацій та попереджень суб’єктам, які стали або можуть стати цілями рейдерських захоплень.
– Включення до безпосередньої боротьби в окремих випадках рейдерських захоплень.

Яким чином діє організація?

– Зараз нашим головним інструментом буде сайт. Через нього здійснюються вищезазначені основні завдання організації з інформування громадськості. Організація постійно створюватиме інформаційні приводи - шляхом проведення вуличних акцій, озвучення гучних заяв на прес-конференціях, проведення власних розслідувань, викриття чорних рейдерів, тощо. Тобто організація розгортає певну інформаційну війну з рейдерами, розміщуючи свої статті в Інтернеті, а можливо і в інших ЗМІ.

Для початку організація планує взяти один-три випадки та починає їх відпрацьовувати за вищезазначеною схемою для її відпрацювання. Така робота є хорошим механізмом та тлом для усіх подальших успішних дій у нашому розвиткові.