О нас

Публикации

Контакты

Адреса для листування:
Київ-02002, а/с 332

Телефон:
+38 (044) 353-61-16

Електронна пошта:
sovetnik.antiraider@gmail.com

Новости объединения

12 ноября

Заява ГО "Антирейдер": Необхідно покласти кінець фальсифікації громадських слухань

З А Я В А  ГО "Антирейдер"

НЕОБХІДНО ПОКЛАСТИ КІНЕЦЬ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Свого часу в Києві був віднайдений механізм хоча б найменшого діалогу між владою, забудовниками та громадськістю. Громадські слухання або ж обговорення стали обов’язковою нормою та давали можливість уникнути найбільш брутальних порушень прав городян.

Завдяки громадським слуханням враховувалась думка киян, забудовники приводились до розуміння важливості діалогу з жителями прилеглих будинків.

Проте з часом ряд чиновників почали використовувати громадські обговорення лише як черговий привід для корупційних дій. Особливого поширення така практика набула за останній рік.

Проведене нами за багатьма скаргами жителів столиці, розслідування показало, що фальсифікація громадських слухань в столиці набула централізованого характеру та відбувається під головуванням начальника головного управління з питань внутрішньої політики КМДА Гончарука Віктора Олександровича.

Схема в його виконанні доволі проста – збираються за гроші будь-які громадяни, жителі прилеглих будинків не інформуються про проведення обговорень, присутнім швидко розповідають про будівництво не вдаючись власне до обговорення. Все це називають хитрим терміном – «…місцевих жителів проінформовано», та ліплять протокол. Зрозуміло, що найголовніше в такому процесі підписати протокол від імені влади, який буде зарахований на містобудівній раді.

На нашу думку без корупційних дій, без налагодженої системи «роботи» з забудовниками, організованої групи людей з проведення таких фальсифікацій та підтримки «даху» з боку чиновників – така злочинна діяльність неможлива.

Тому звертаємо вашу увагу на те, що в столиці існує злочинне угруповання, з налагодженими каналами роботи, «вирішенням» питань та корупційними зв’язками. Столична влада на нашу думку не може вирішити питання фальсифікації громадських слухань самостійно.

Просимо вищі органи державної влади України та правоохоронні сили без затримки приступити до викорінення злочинної діяльності організованої злочинної групи Гончарука В.О.

Фальсифікації громадських слухань у Києві ставлять під сумнів здатність влади працювати чесно.

Голова Громадського Обєднання "Антирейдер"   Михайло Сироткін