О нас

Публикации

Контакты

Адреса для листування:
Київ-02002, а/с 332

Телефон:
+38 (044) 353-61-16

Електронна пошта:
sovetnik.antiraider@gmail.com

Новости объединения

13 марта

Антирейдер начал составлять черный список оценщиков

Президенту України

Фонд державного майна України

Національний банк України

Профільні комітети Верховної Ради України

Звернення

 До нашої громадської організації надійшла інформація щодо діяльності одного з українських оцінювачів, а саме Голови правління Асоціації спеціалістів банківської оцінки України (АСБОУ) Фролова Сергія Євгеновича. Головною метою Асоціації є сприяння розвитку професійній оціночній діяльності, захисту законних інтересів та прав членів Асоціації, координація їх зусиль на зміцнення навчального, наукового та економічного потенціалу України.

Фролов Сергій Євгенович за нашими даними здійснює оцінку для Національного банк України, Фонду державного майна України та інших державних структур. На нашу думку такою діяльність повинна займатись високопрофесійна та в першу чергу високоморальна людина. Оцінювати пана Фролова на предмет професійності мають фахівці, а от щодо другого пункту в громадськості, яка звернулась до ГО «Антирейдер» виникли деякі питання.

І хоча в своєму блозі, на сайті вищезгаданої асоціації, Фролов періодично про моральні та етичні аспекти роботи оцінщика, системи и влади загалом, сам має певні репутаційні прогалини в минулому.

За інформацією громадськості, 22.05.12 в  Київському РВ м. Одеси зареєстровано матеріал за ознаками злочину передбаченого ст. 358 ч. 3 – підробка, використання підроблених документів Фроловим С.Є.  Працівниками РВ виявлено Ухвалу Київського райсуду м. Одеси від 28.03.12 щодо накладення арешту на все рухоме майно, яке належить Фролову С.Є., Фроловій Л.І., Левінець А.С., які згідно відповіді судді Київського райсуду не виносилась та може бути підробною. 27.05.12 Фролов С.Є був затриманий, а потім відпущений під зобов’язання. Вирішувалось питання про порушення кримінальної справи.

Також цікавою є діяльність підприємств до яких можливо має відношення пан Фролов - ЧП «Аргумент» та ЧП «ВИ АЙ ПИ Департамент». Першою керує пан Шевко Сергій Олександрович, який також разом з Фроловим є співзасновником АСБОУ. Йому якимось чином вдалося отримати на своє ім’я зразу три сертифікаті суб’єктів оціночної діяльності. Згідно Держреєстру Фонду Державного майна України це -  ПП "Аргумент", СПД Шевко Сергій Олександрович та ТОВ "Оціночна компанія Аргумент". Існує ряд задоволених судових позовів  що до цих підприємств, які стосуються їх оціночної діяльності і які були в повній мірі задоволені (про що свідчать відповідні судові ухвали). Підприємства звинувачували у простроченні робіт, «транзитних операціях», неналежній оцінці, тощо.

Громадське об’єднання «Антирейдер» разом з іншими організаціями розпочинає реалізацію програми «Чорний список оцінювачів» до якого будуть включатись особи із сумнівною репутацією. Список буде оновлюватись та розсилатись до органів державної влади, аби не допустити їх співпраці. Адже на нашу думку, оцінкою для державних органів мають займатись особи виключно з кришталево чистою репутацією.

 

Зважаючи на вищевказане просимо:

1.      Сприяти проведенню перевірки викладених фактів.

2.      З’ясувати яким чином особи з сумнівною репутацією допускаються до роботи з державними установами у якості оцінювачів?